Stalo tenisas

Stalo tenisas


 

Pastaraisiais metais labai mėgstamu tapęs stalo teniso žaidimas pavergia jaunų žmonių laisvalaikį. Nors šis žaidimas negali būti žaidžiamas bet kur ir bet kada panorėjus, tačiau įtraukia ir didžiausius skeptikus. Ypatingai judrus rakečių sportas ugdo ištvermę, lavina kūną bei puikiai emociškai nuteikia. Žaidimo metu intensyviausiai dirba rankų raumenys, tačiau visi staigūs atmušimui reikiami judesiai išjudina ir visą likusį kūną. Sportuoti galite pradėti jau dabar, jums tereikės įsigyti stalo teniso stalą, raketes ir jūs jau pradedančiųjų lygoje.

Mes jus norime perspėti, kad, jeigu pirksite pigų stalą, yra nemažai šansų, kad pinigai bus išleisti veltui, nes stalas greitai suluš ir susidėvės. Perkant šiek tiek brangesnį, tačiau patvarų stalą, galima jaustis saugiai, nes toks stalas namų aplinkoje tarnaus nevieną dešimtį metų.

 

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

6 priežastys, dėl kurių stalo tenisas naudingas jūsų sveikatai

Filtruoti pagal

Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo