Žvejyba

Žvejyba


Žvejyba – vienas iš labiausiai kantrybę ugdančių laisvalaikio praleidimo būdų, tinkamas visais metų laikais. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai nuobodus užsiėmimas, pagavus laimikį visas nuobodulys pasimiršta. Užplūsta net tik džiaugsmas bet ir azartas pagauti daugiau arba didesnių žuvų. Galiausiai, vieniems toks kantrybės ugdymas tampa nepamainomu hobiu, kitiems – vienkartiniu u

Nesvarbu, ar žvejosite tik kartą ar du per metus, ar meškerę mesite kelis kartus per mėnesį ar net savaitę, be pagrindinių žvejybos atributų – meškerės, ritės, valo ir jauko – apie stambų laimikį galėsite tik pasvajoti. Visgi šią pramogą galite praturtinti, net tik įsigiję kokybiškesnę meškerę ar valą, bet ir nepamiršę stovų meškerėms, echolotų ir sonarų, kibimo indikatorių, svarstyklių bei kitų aksesuarų ir priedų žūklei.

Filtruoti pagal

Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo